fbpx Інститут риторики імені Д.Кеннеді | Інститут риторики імені Д.Кеннеді

Інститут риторики імені Д.Кеннеді

Аналітичний та освітній центр, що спеціалізується на вивченні тенденцій розвитку політичної та суспільної риторики. Чинний з 20 травня 2009 року.

Наша робота спрямована на докладну аналітику сучасних ораторів, конференції та майстер-класи на актуальні теми риторики, складання та аналіз рейтингів найкращих ораторів, програми навчання, курси ораторської майстерності, тренінги з ораторського мистецтва, а також професійну підготовку до публічних виступів.

З 2017 року дохід від проведення курсів та тренінгів в Інституті риторики також спрямовується на видавництва книжок, підтримку кіно та сучасного мистецтва. В рамках цього:

У 2017 році було видано новий підручник з ораторського мистецтва "Майстер публічних виступів.

У 2018 році в Лондоні були представлені перші роботи відео- та медіа-арту "The Interaction" щодо трансформації людини в інформаційну форму.

У 2019 році було знято короткометражний фільм "Чорна діра" про "взаємне поглинання" заради спільного розвитку. Прем'єра відбулася в Австралії на Міжнародному кінофестивалі «Revelation» у місті Перт, 29 вересня на кінофестивалі незалежного кіно у Харкові фільм отримав спеціальний приз журі, також фільм уже має статус Official Selection на Міжнародному кінофестивалі у Сулейманії (Ірак), Міжнародному кінофестивалі у Мексиці, Міжнародному кінофестивалі штату Орегон (США),  Міжнародному кінофестивалі «Near Nazareth Festival» (NNF) в Ізраїлі та Незалежному кінофестивалі округу Сесіл (США), де фільм увійшов до числа 59 найкращих відібраних робіт із понад 2600 заявок.

У 2019 році запущено програму «giving back to the society», яка передбачає безкоштовну освітню підтримку групам суспільства, які перебувають під ризиком певної форми дискримінації (за походженням, гендером, національною чи іншою ідентичності), а також для підвищення рівня толерантності між різними групами суспільства .

В рамках цієї програми зараз проходять майстер-класи та тренінги в українських ВНЗ. На 2022 рік заплановано освітні спільні проекти з громадськими організаціями, в рамках яких відбуватимуться тренінги ораторського мистецтва для різних соціальних груп, з метою підвищення рівня комунікації у суспільстві.

Трохи цифр

Понад 6000 випускників  стільки успішних лідерів, менеджерів, підприємців, політиків довірилися за 13 років роботи Інституту риторики.

80 успішних бізнес-тренерів, у тому числі тренерів публічних виступів, ми підготували для інших шкіл і компаній. Ми знаємо, що таке професійне, а головне — сучасне мистецтво оратора.

Понад 2000 тренінгів та майстер-класів з ораторського мистецтва, лідерства, бізнес-презентації, тренінгів тренерів.

Команда

Микола Овчаров

Микола Овчаров

Засновник Інституту риторики. Аналітик.

Тренер з ораторського мистецтва, техніки розвитку лідерських якостей, громадського та політичного лідерства.

Автор низки методик розвитку ораторських та лідерських якостей; програм з політичної риторики, бізнес-риторики, майстерності публічних презентацій.

У період з 2009 до 2018 року постійний консультант з політичної риторики лідерів партій, членів уряду, кандидатів у депутати, представників IT компаній.

Автор книги "Майстер публічних виступів" (2017).

Мар'яна Сошинська

Мар'яна Сошинська

Викладач акторської майстерності та психологічний тренер. Закінчила університет культури та мистецтв.

З 2005 року актриса музичного молодіжного театру, сценограф, режисер-постановник дитячих спектаклів.

У 2015 році закінчила тренінг-школу з ораторської майстерності та психології. Розробила ряд професійних методик викладання акторської майстерності у ключі ораторського та сценічних видів мистецтв.

Наталія Романова

Наталія Романова

Арттерапевт. Використовує ефективну методику арттерапії розкриття потенціалу особистості. Базовое освіту отримала в Київській консерваторії ім.Чайковського (теперь Академія) по класу народної артистки СРСР Г.А.Туфтіной, спеціальність "Музкомедія", пізніше успішно пройшла навчання в Академії індійської класичної музики в Вайтарне (штат Махараштра, Індія).

Головне у всіх мистецтвах, у тому числі й ораторському – розвиватись. Арттерапія – це один із інструментів розвитку та розкриття потенціалу особистості, як лідера так і оратора. Це те, що не лише допомагає, а й сприяє.

Заняття проходять за програмою, схваленою спеціальною Міжнародною асоціацією Європейського Союзу, яка використовується в сучасних бізнес-школах, університетах та великих компаніях країн ЄС.

Відгуки

Наші клієнти