fbpx Інститут риторики імені Д.Кеннеді | Інститут риторики імені Д.Кеннеді

Інститут риторики імені Д.Кеннеді

Аналітичний та освітній центр, що спеціалізується на вивченні тенденцій розвитку політичної та суспільної риторики. Чинний з 20 травня 2009 року.

Наша робота спрямована на докладну аналітику сучасних ораторів, конференції та майстер-класи на актуальні теми риторики, складання та аналіз рейтингів найкращих ораторів, програми навчання, курси ораторської майстерності, тренінги з ораторського мистецтва, а також професійну підготовку до публічних виступів.

З 2017 року дохід від проведення курсів та тренінгів в Інституті риторики також спрямовується на видавництва книжок, підтримку кіно та сучасного мистецтва. В рамках цього:

У 2017 році було видано новий підручник з ораторського мистецтва "Майстер публічних виступів" Миколи Овчарова.

У 2018 році в Лондоні були представлені перші роботи відео- та медіа-арту "The Interaction" щодо трансформації людини в інформаційну форму.

У 2019 році було знято короткометражний фільм "Чорна діра" про "взаємне поглинання" заради спільного розвитку. Прем'єра відбулася в Австралії на Міжнародному кінофестивалі «Revelation» у місті Перт, 29 вересня на кінофестивалі незалежного кіно у Харкові фільм отримав спеціальний приз журі, також фільм уже має статус Official Selection на Міжнародному кінофестивалі у Сулейманії (Ірак), Міжнародному кінофестивалі у Мексиці, Міжнародному кінофестивалі штату Орегон (США),  Міжнародному кінофестивалі «Near Nazareth Festival» (NNF) в Ізраїлі та Незалежному кінофестивалі округу Сесіл (США), де фільм увійшов до числа 59 найкращих відібраних робіт із понад 2600 заявок.

У 2019 році запущено програму «giving back to the society», яка передбачає безоплатну освітню підтримку групам суспільства, які перебували тривалий час або перебувають зараз під певною формою дискримінації, задля підвищення рівня толерантності між різними соціальними групами. В рамках цієї програми реалізовуються спільні з громадськими організаціями освітні заходи.

У 2023 році видавництво Інституту риторики випустило друге значно доповнене видання книги Миколи Овчарова "Майстер публічних виступів". Книга вийшла одразу у двох версіях: монохромна та кольорова. Також вийшов з друку "Блокнот для розбору комунікацій" Миколи Овчарова, який сприяє розвитку емоційного інтелекту.

Трохи цифр

Понад 6000 випускників  стільки успішних лідерів, менеджерів, підприємців, політиків довірилися за 13 років роботи Інституту риторики.

80 успішних бізнес-тренерів, у тому числі тренерів публічних виступів, ми підготували для інших шкіл і компаній. Ми знаємо, що таке професійне, а головне — сучасне мистецтво оратора.

Понад 2000 тренінгів та майстер-класів з ораторського мистецтва, лідерства, бізнес-презентації, тренінгів тренерів.

Команда

Микола Овчаров

Микола Овчаров

Засновник Інституту риторики. Аналітик.

Тренер з ораторського мистецтва, техніки розвитку лідерських якостей, громадського та політичного лідерства.

Автор низки методик розвитку ораторських та лідерських якостей; програм з політичної риторики, бізнес-риторики, майстерності публічних презентацій.

У період з 2009 до 2018 року постійний консультант з політичної риторики лідерів партій, членів уряду, кандидатів у депутати, представників IT компаній.

Автор книги "Майстер публічних виступів" (2017, 2023) та Блокноту для розбору комунікацій (2023).

Мар'яна Сошинська

Мар'яна Сошинська

Викладач акторської майстерності та психологічний тренер. Закінчила університет культури та мистецтв.

З 2005 року актриса музичного молодіжного театру, сценограф, режисер-постановник дитячих спектаклів.

У 2015 році закінчила тренінг-школу з ораторської майстерності та психології. Розробила ряд професійних методик викладання акторської майстерності у ключі ораторського та сценічних видів мистецтв.

Наталія Романова

Наталія Романова

Арттерапевт. Використовує ефективну методику арттерапії розкриття потенціалу особистості. Базовое освіту отримала в Київській консерваторії ім.Чайковського (теперь Академія) по класу народної артистки СРСР Г.А.Туфтіной, спеціальність "Музкомедія", пізніше успішно пройшла навчання в Академії індійської класичної музики в Вайтарне (штат Махараштра, Індія).

Головне у всіх мистецтвах, у тому числі й ораторському – розвиватись. Арттерапія – це один із інструментів розвитку та розкриття потенціалу особистості, як лідера так і оратора. Це те, що не лише допомагає, а й сприяє.

Заняття проходять за програмою, схваленою спеціальною Міжнародною асоціацією Європейського Союзу, яка використовується в сучасних бізнес-школах, університетах та великих компаніях країн ЄС.

Відгуки

Наші клієнти