fbpx Книги та блокноти | Інститут риторики імені Д.Кеннеді

Книги та блокноти

Блокнот для розбору комунікацій

Автор:
Микола Овчаров
Рік:
2023

Ваш помічник з розвитку емоційного інтелекту.

Блокнот містить в собі 20 шаблонів для детального розбору складних комунікацій та поради для підвищення рівня комунікацій в повсякденному спілкуванні.

Вартість блокноту: 400 грн. 

Купити блокнот

Майстер публічних виступів. Монохромне видання

Автор:
Микола Овчаров
Рік:
2023

Друге видання книги "Майстер публічних виступів". Монохромне видання з чорно-білими ілюстраціями автора.

Вартість друкованої книги: 500 грн.

Купити книгу

Також книга доступна на Google books

Купити книгу

Майстер публічних виступів. Кольорове видання

Автор:
Микола Овчаров
Рік:
2023

Друге видання книги "Майстер публічних виступів", доповнене. Кольорове видання з кольоровими ілюстраціями автора.

Вартість друкованої книги: 850 грн.

Купити книгу

Також книга доступна на Google books

Купити книгу

Майстер публічних виступів

Автор:
Микола Овчаров
Рік:
2017

Бути лідером для своєї аудиторії. Це потрібно кожному, хто не уявляє свого життя без комунікацій. Але щоб привернути увагу та відчути прихильність, мало знати риторичні прийоми. Важливою є і техніка, і тонкощі практики. Про них ви дізнаєтесь, коли познайомитеся із секретами ораторського мистецтва. Процес цей цікавий і довгий, тому що оратор постійно зростає і прагне нових досягнень.

Книга «Майстер публічних виступів» створена саме для цього: вона допомагає розвиватися початківцям та досвідченим ораторам, допомагає стати майстрами риторики. Усі закони, правила, винятки та нюанси ораторського мистецтва в одному виданні. Для зручності читача книга розділена на дві частини: «Форма виступу» та «Зміст ораторської техніки».

З першої частини ви дізнаєтеся, як справити позитивне враження на публіку: подолати страх, правильно жестикулювати, керувати голосом та увагою аудиторії, створити імідж та образ, які підходять саме вам. Друга частина допоможе покращити зміст ваших публічних промов: вибудувати ефективну аргументацію, використовувати риторичні прийоми та слідувати вірній ораторській стратегії. У вас є все, що потрібно для розвитку ораторських навичок: бажання, наполегливість, здібності та «Майстер публічних виступів».

Купити книгу